İslami Evlilik Sitesi Sevdalı Kalpler

Sevgi, aşk vb. bütün kalbî ihtiyaçların karşılandığı, üzüntülerin paylaşıldığı bir müessese olan evliliğe sağlıklı her insan ihtiyaç duyar. İnsanın yalnızlığını giderecek, gönlünü teselli edecek ve sıkıntılarını paylaşacak birine duyduğu ihtiyaç, meşru çizgide evlilik yoluyla karşılanır.
Kalplerin en lâtifi, en şefkatlisi kadın kalbi olması yönüyle erkek, bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde, hayatını birleştireceği kendisine denk bir kadınla karşılayabilir. İşte bu değerler doğrultusunda eşinizi bulmanız için Sevdalı Kalpler evlilik sitesi hizmetinize açıldı. Kalplerin en lâtifi, en şefkatlisi kadın kalbi olması yönüyle erkek, bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde, hayatını birleştireceği kendisine denk bir kadınla karşılayabilir.

İslami Evlilik Sitesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler
sevdalikalpler.com evlilik sitesi, evlilik niyeti ile gelen ve İslami değerler doğrultusunda evlilik yapmak isteyenleri bir araya getiren eş arama sitesidir. Evli olmayan gençlerimize mutlu ve huzurlu yuva kurmada aracı oluyoruz. Niyeti ciddi kişilerin yer aldığı bir platform olduğu için, eş adayınızı bulabileceğiniz güvenli bir ortamı size sağlıyoruz. İslami evlilik sitesi Sevdalı Kalpler, kendinize en uygun adayı bulabilmeniz için kayıt işlemi sırasında size ve eş adayınıza dair üyelik formlarını cevaplatır. Bu sayede istediğiniz kriterler doğrultusunda eş adayınızı bulmanızı sağlarız.

Güvenli ortam için sevdalikalpler.com Evlilik Sitesi
Yeni üye olan kullanıcılarımızı titiz incelemeler sonucu onaylıyor ve farklı niyetle gelen kullanıcıları engelliyoruz. Gerçekten dürüst, samimi ve evlilik niyeti ile gelen kişilere kapımız açıktır. sevdalikalpler.com evlilik sitesi bunun dışında başka niyetle kullanılamaz.
Sitemiz asla sahte profillere izin vermez. Mesaj ve kullanıcı şikayeti sistemimiz ile üyelere anında müdahale eder ve gerekli işlemi yaparız. Güvenliğiniz ve güvenilirliğiniz bizim için en önemli unsurlardan biridir.

Kullanıcılarımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veriyoruz.
Sevdalı Kalpler evlilik sitesi, kullanıcılarımızın özel ihtiyaç ve isteklerine uygun ayarlanmıştır. Belirlediğiniz kriterler doğrultusunda detaylı arama yapabilir, kullanıcılara mesaj, gülümseme gönderebilir, iletişim kurmak istemediğiniz kullanıcıları engelleyebilir ve değer verdiğiniz kullanıcılara hediye gönderebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizi Koruyor ve Gizlilik Adına Önlemler Alıyoruz
Üyelerimizi ilk aşamada kullanıcı adı ile tanıtıyoruz. Üyelerimizin bilgilerini internete yayılmayacak ve başkaları ile paylaşılmayacak düzeyde hassasiyetle koruyoruz.
Kullanıcılarımızdan diğer üyelerimizin özel bilgilerini istememeleri için mail yolu ile ricada bulunuyoruz. İslami evlilik sitesi sevdalikalpler.com’da ancak kendi isteğiniz ile iletişim bilgilerinizi (e-posta, telefon, msn) diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

sevdalikalpler.com’un Hedefi
Evlilik sitesi Sevdalı Kalpler’e ilk giren kişinin karşılaştığı alan, detaylı olarak kendisini anlatabileceği, isteklerini karşı tarafa sunabileceği bilgi formlarımızdır.
sevdalikalpler.com’un tek amacı İslam’a uygun evlilik yaparak saadetli bir yuva kurmanızı sağlamaktır.
Siz de gerçek mutluluğu yakalamak ve evliliğe ilk adımı kolayca atmak için hemen sevdalikalpler.com’a üye olun. Aradığınız mutluluk belki de bir tık ötenizde…
www.sevdalikalpler.com
Evlilik siteleri

İslami Evlilik Siteleri

Sevdalı Kalpler'e hoş geldiniz İslami evlilik sitesi olarak hizmete başlayan sitemiz. Kendinize en uygun kişiyle tanışıp kutsal bir bağ olan evliliğe adım atmanızı sağlamak için, hizmete başlamıştır çiftimizin mutlu bir evliliğe adım atmanız böyle hatırlı bir işe vesile olmaktan mutluluk duyacağız sizde üye olarak mutluluğa ilk adım atarak başlayabilirsiniz.

Evlilik sitesi

Güven ve Dürüstlük

Sitemiz üyeleri gerçek kişiler olup titiz incelemeler sonucunda onaylanarak üyelikleri gerçekleştirilmektedir niyeti ciddi olan üyelerimiz unutmamalıki evlilik bir şeydir bunun bilincinde olarak buna göre davranmaları gerekmektedir evlilik niyetinde olmadığı anlaşılan kullanıcılar ise siteden uzaklaştırımaktadır. Üyelerimizin mesaj ve kullanıcı şikayetleri anında değerlendirilerek gerekli işlemler yapılmaktadır.

Detaylı profil

Doğru Seçim

Üye olurken Sizin ve aradığınız eş adayının özelliklerini eksiksiz doldurarak size uygun eş adaylarını daha kolay ulaşabilirsiniz özelliklerinizin ve aradığınız eş adayınızın özelliklerinin yer aldığı formları detaylı şekilde doldurmanız gerekiyor. Bu sayede siz Sevdalı Kalpler üyelerimizin hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olurken biz de size en uygun eş adayını bulmanız içinsize yardımcı olmaktayız.